One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

One Piece RPG je igrica u kojoj mozete da postanete pirat ili marinac, trenirate, borite se sa prijateljim, pronalazite mocne maceve i djavolja voca.

Dobro Dosli! Very Happy

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Paluba Broda

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Paluba Broda Empty Paluba Broda Sub Jul 12, 2014 10:20 pm

Blackbeard

Blackbeard

silvers dodji da vidis moju moc ovaj admin mi je napokon dao karitcu. i da imam jednu misuju za tebe idi brzo i kupi jedno pirata Lvl 1

2Paluba Broda Empty Re: Paluba Broda Sub Jul 12, 2014 10:33 pm

Blackbeard

Blackbeard

Paluba Broda De8oyp
HAHAHAHAHHAHAHHAH!
2 sata sam molio admina za ovo djavolje ali zato moram da ucestvujem u prici koja se sprema Very Happy
I aj pozuri dovedi ongo NPC pirata da mu damo ono djavolje voce koje sam dobio pa da ga ubijem i izvadim iz njega

3Paluba Broda Empty Re: Paluba Broda Uto Jul 15, 2014 6:41 pm

Blackbeard

Blackbeard

admine silvers je kupio 2 npc pirat i sada njima dajem jednom daje da pojede prvo a drugom drugo davlje voce
Paluba Broda 20jmuti
Paluba Broda 2rnbkwh

4Paluba Broda Empty Re: Paluba Broda Uto Jul 15, 2014 6:50 pm

Blackbeard

Blackbeard

Ovo tori tori no mi djavolje voce silvers je dobio kad je radi pretrazi ostvo a drugo je dijamante je dobio na turniru.
A sada je vreme!
prilazim piratima i ubijam ih i zapocinjem proces uzimanja djavoljih voca! HAHAHAHAH
Paluba Broda Op486

5Paluba Broda Empty Re: Paluba Broda Sre Jul 16, 2014 3:17 pm

Admin 2

Admin 2

Po kartici ne mozes to da uradis pise da mozes da uzimas djavolje voce od igraca znaci pravih igraca a ne npc pirata.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

» Paluba
» Paluba

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu